Vakblad over installatietechniek, hvac, sanitair en elektriciteit
Uitgebreid aanbod aan textiel- en ­metalen ­geperforeerde kanalen

Uitgebreid aanbod aan textiel- en ­metalen ­geperforeerde kanalen

Sinds de oprichting in mei 2013, is de firma Crossflow uitgegroeid tot een belangrijke speler inzake textielkanalen en metalen geperforeerde kanalen. “Dankzij onze jarenlang opgebouwde knowhow kennen deze producten nauwelijks nog geheimen voor ons”, aldus bestuurder Pascal Remmery.

Crossflow kon zich met dit nicheproduct vrij makkelijk ontplooien tot een belangrijke speler in deze sector. Met een cliënteel verspreid over Nederland, Frankrijk en België werkt Crossflow verder aan deze constant vernieuwende technologieën en producten. Intussen mag het bedrijf al enkele sterke referentieprojecten achter zijn naam schrijven, zoals Poco Loco, DHL, Covance, Floralux, Nike en nog vele anderen.

floralux-ham-kopieren

Crossflow-kanalen in de gebouwen van Floralux (Ham).

 

Leveren op drie weken tijd

“Het is belangrijk te weten dat we tot op heden onze textielkanalen telkens binnen een tijdsspanne van maximaal drie weken kunnen leveren”, aldus Pascal Remmery. Crossflow draagt de kwaliteit van de service en producten extreem hoog in het vaandel. Zo kan men naast de standaard­stoffen ook de anti-bacteriële, anti-statische, lichte stoffen bekomen, en dit in verschillende brandklassen. Ook vormhoudende kanalen en VARIODUCTS (met membraan voor functie koelen en verwarming samen aan te bieden) of tal van andere opties vormen geen probleem.

Remmery: “We denken dus actief mee met de klant. Samen met de installatiebedrijven en eindklanten en studiebureaus werken we intensief aan de meest duurzame en makkelijkste wijze van ophanging, inplanting en diffusie. Ook de nodige technische ondersteuning is voorzien: een nood­zakelijke voorwaarde om ieder project tot een goed einde te brengen.”

idola-2-kopieren

‘Het is belangrijk te weten dat we tot op onze kanalen binnen een tijdsspanne van maximaal drie weken kunnen leveren.’

 

Paradepaardje

Naast de textielkanalen is er ook het nieuwste paradepaardje van Crossflow: de metalen geperforeerde kanalen, die een steile opmars kennen. “Daar zien we een grote verschuiving in de markt, omdat alles steeds duurzamer en esthetischer moet worden”, zegt Geert Vlaeminck, zaakvoerder en bestuurder bij Recovent en Crossflow. “Met deze doelstelling in het achterhoofd vond Crossflow de uitgelezen vorm van diffusie. Met slechts één luchtwissel brengen ze de massa dertig keer in beweging, in combinatie met de gepulseerde lucht. Dankzij dit principe kunnen dan ook garanties aangeboden worden van een maximale temperatuursgradiënt van 1.5°C.” Zo kunnen deze metalen geperforeerde kanalen aan een constant of variabel debiet werken, en dit zonder enig verlies van esthetiek. Vlaeminck: “Bovendien is de reiniging van deze kanalen minder prijzig en is er ook minder nood aan reiniging. Dat maakt het voor de gebruiker mogelijk om op termijn kosten uit te sparen.”

De metalen perfokanalen zijn verkrijgbaar in een brede reeks aan materialen, zoals galva, inox, aluminium, koper,… Ook de kleur kan de klant zelf kiezen.    


CROSSFLOW

Antwerpsesteenweg 19

9080 Lochristi

Tel: +32 (0)9 324 11 84

+32 (0)474 36 38 17

pascal@crossflow.be

www.crossflow.bewww.crossflow.fr

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten